Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

2.stupeň

Školní parlament má na naší škole tradici již od roku 2003. Skládá se ze zástupců jednotlivých tříd od prvních až po deváté ročníky. A stejně jak opravdový parlament je i ten náš rozdělen na dvě části – první a druhý stupeň. Navzájem spolu spolupracují a tvoří především komunikační most mezi třídními kolektivy a vedením školy.

Parlament se schází každý měsíc, pomáhá při organizaci školních akcí, podporuje spolupráci tříd i celých ročníků. Jeho školní plán se přizpůsobuje aktuálnímu dění ve škole a také návrhům žáků během roku.

Tradičně se parlament podílí na těchto akcích: Projekt 72 hodin, Halloween, Ponožkový den, Den učitelů, Český den proti rakovině, Dětské slyšení aj.

1.stupeň

Školní parlament je formou spolupráce mezi pedagogickým sborem a třídními kolektivy. Jeho fungování rozvíjí smysl pro zodpovědnost, pomáhá při organizaci akcí školy a přispívá ke spolupráci tříd. Tento orgán je tvořen zástupci jednotlivých tříd - 16 zástupců 1. stupně. Ustanovení žáci se spolu s pedagogem scházejí několikrát do roka k projednání tradičně připravovaných akcí a sdílení námětů na aktivity nové.