Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Osvětové materiály k bezpečnému chování v online prostředí
26. říjen 2020

V návaznosti na uzavření škol, přechod na online výuku a další omezující opatření zahrnující i omezení činnosti kroužků nebo sportovních klubů ve vnitřních prostorech, je velice pravděpodobné, že děti tráví více času doma v online prostředí .

Rádi bychom v rámci prevence kybernetické kriminality a rizikového chování v online prostoru upozornili na:

- publikaci „Bezpečně v kyber“, která přehledným a srozumitelným způsobem seznámí čtenáře se základy bezpečného chování v online prostředí - dvě doporučení pro rodiče, týkající se online her a sextingu, které zpracoval Odbor vzdělávání, výzkumu a projektů z Národního úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Více viz na:

https://prevencekriminality.cz/osvetove-materialy-k-bezpecnemu-chovani-v-online-prostredi/

PhDr. Milena Medková