Individuální konzultace před zápisem do 1. ročníku ZŠ Křižná
21. únor 2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

ve dnech 7. – 9. března 2022 v čase od 14:00 do 17:00 pro Vás a Vaše budoucí prvňáčky vyučující 1. stupně připravili individuální konzultace k zápisu do povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023.

V rámci konzultací se dozvíte, co by měl budoucí prvňáček umět nebo jak dotrénovat některé oblasti důležité pro spokojený start v novém kolektivu.

Zaměříme se na:

• Řečová výchova a logopedie (správná výslovnost hlásek, správné porozumění zadávaným instrukcím, …)

• Předmatematické představy (porovnávání množství, prostorová orientace, pravolevá orientace)

• Pamětná výbavnost (schopnost reprodukovat krátkou básničku, text)

• Uvolněná grafomotorika (funkční úchop tužky, uvolnění zápěstí nebo celé paže)

• Práce v kolektivu nových dětí (schopnost adaptovat se na nové prostředí a nové kamarády)

• Samostatnost a soustředění při práci (předem daný čas věnovat zadanému úkolu a soustředit se na něj)

A samozřejmě můžete konzultovat i jiné oblasti vzdělávání a výchovy, které Vás budou zajímat nejen s vyučujícími 1. ročníků, ale taktéž se speciální pedagožkou nebo školním psychologem.

V případě, že Vás nabídka individuálních konzultací zaujala, zkopírujte níže uvedený odkaz do jakéhokoliv prohlížeče a vyplňte přihlašovací formulář.

Je možné se taktéž na konzultaci přihlásit emailem zaslaným na adresu zskrizna@zskrizna.cz.

Těšíme se na Vás.

Vedení školy a vyučující 1. stupně