Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Olympiáda v anglickém jazyce
23. březen 2022

V měsíci únoru na naší škole proběhlo školní kolo olympiády z anglického jazyka. Soutěž byla organizována ve dvou kolech – vybraní žáci nejprve museli absolvovat písemný test a na základě úspěšnosti postoupili do „speaking part“. Zde si nejlépe vedli a školní kolo vyhráli tito žáci:

Kategorie I.A – Emma Večeřová, 7.C

Kategorie II.A – Erik Tvrdoň, 9.B

Emma i Erik tak postoupili dále do okresního kola, které se uskutečnilo dne 16. 3. 2022 již tradičně na Základní škole Vyhlídka. Také okresní kolo pobíhalo dvoukolově. Do „speaking part“ se podařilo postoupit pouze Emmě Večeřové, která nakonec obsadila krásné 12. místo.

Děkujeme za reprezentaci naší školy.

Za předmětovou komisi Mgr. Miroslava Solanská a Mgr. Hana Horáková