Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Žáci 6. tříd si užili adapťák
27. září 2022

Ve dnech 12. až 24. září se uskutečnily adaptační kurzy šestých tříd. Počasí nám u některých kurzů nepřálo, takže jsme museli naplánované aktivity přesunout do vnitřních prostor školy. Podzimní plískanice, vítr a déšť nám ale nemohli pokazit náladu, dny jsme si užili na maximum.

V průběhu jsme hráli spoustu her, během kterých se holky a kluci mnohdy poznali z jiné stránky, než na jakou jsou běžně zvyklí ze školních lavic. Šesťáci si nejvíc užili hru s kartami, mrkanou nebo komunikaci beze slov. Ze sportovních aktivit dominovala opičí dráha a vybíjená.

V řadě aktivit se na sebe museli spolužáci spolehnout a museli ukázat, že spolu umí komunikovat a že společně zvládnou vyřešit nejednu zapeklitou situaci.

Mám radost, že se všichni bavili a hlavně že fungovali jako perfektně sehraný tým.

Mgr. Petra Mrovcová, třídní učitelka 6. B