Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Žákyně z Křižné postoupily do krajského kola přespolního běhu
17. říjen 2022

Také žáci ze ZŠ Křižná se zúčastnili okresního kola družstev, které se 11. října konalo ve Valašském Meziříčí. Na tuto sportovní akci z naší školy zavítali žáci a žákyně 2. stupně. Nejvíce se dařilo družstvu mladších žaček, které nastoupilo v sestavě Varvara Konstantinová, Zuzana Smětáková, Beáta Pospíšilová, Darina Krumpolcová a Julie Šumberová.

Tato sestava svoji kategorii vyhrála a postoupila dále do krajského kola. Medailového umístění za třetí místo dosáhlo také družstvo mladších žáků. Družstvo starších žákyň skončilo čtvrté a starších žáků desáté.

Všem účastníkům gratulujeme k výborným výkonům.

Mgr. David Dam