Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Podzimní barevný týden
24. říjen 2022

V týdnu od 17. října do 21. října si žáci 1. stupně zpestřili výuku oblečením v barvách podzimu. Pro každý den byla vybrána jedna barva a tak nás mohlo být vidět v červené, oranžové, žluté či zelené nebo hnědé.

Všichni žáci a jejich paní učitelky se tohoto úkolu zhostili bravurně a vyhlásit vítěze bylo opravdu těžké a mnohdy těsné. Nakonec zvítězila třída 1. B, kdy přišlo každý den nejvíce dětí v dané barvě, na 2. místě se umístila třída 4. B a na 3. místě třída 2. B. Na 4. místě se shodně umístily třídy 3. A a 4. A.

Věřím, že jsme si všichni společně tento školní týden užili a tak si více zpříjemnili krásné podzimní dny, které nám příroda dopřála.

Mgr. Renata Crhová