Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Halloween
1. listopad 2022

Úterý 25. 10. 2022 bylo pro žáky školním dnem nevšedním. Poslední den před podzimními prázdninami se totiž uskutečnil již tradičně konaný a mezi dětmi oblíbený Halloween.

Žáci 1. stupně se proměnili ve strašidelné bytosti a v nejrůznějších kostýmech, roztodivných úborech a se strašidelnými úsměvy na rtech se už nedočkavě od brzkého rána začali scházet ve škole. Každá třída byla zaplněna hojným počtem strašidel, která se se zvoněním usadila do školních lavic. Netradiční výuku zažili poprvé naši prvňáčci, pro které si program připravili jejich „patroni“ z devátých tříd.

Tentokrát jsme za vítěze vyhlásili vždy jednu třídu v ročníku, která měla nejvíce dětí v kostýmech a zároveň získala nejvíce bodů za výzdobu třídy. Na pomyslném stupni vítězů tedy stojí třída 1. B, 2. B, 3. B, 4. B a 5. C.

Věřím, že i za rok o tomto čase se začnou otvírat „školní brány“ čarodějům, kostlivcům, upírům a jiným strašidelným tvorům, kteří školu opět zahalí tajemným pláštěm.

Mgr. Renata Crhová