Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Třídní adventní kalendář
15. prosinec 2022

Předvánoční nálada, pracovní nepořádek a horlivá diskuze. Tak by se stručně daly popsat přestávky před termínem ukončení vánoční soutěže o nejoriginálnější třídní adventní kalendář.

Třídy na druhém stupni měly za úkol vyrobit kalendář, který jim zpříjemní adventní dny a zkrátí čekání na Ježíška. 1. prosince se vydala odborná porota složená ze zástupců parlamentu prvního stupně pátrat po nejoriginálnějším kalendáři. Že to neměla lehké, se můžete podívat ve fotoarchivu na stránkách školy. Kalendáře byly velmi promyšlené. Některé ukrývaly sladkosti, jiné úkoly, některé dokonce drobné recyklované dárky pro spolužáky.

Není tedy divu, že umístění bylo velmi těsné. O první místo se podělily třídy 6. B a 6. C, druhé získala třída 8. B a třetí místo obsadila třída 9. B. Protože byl letošní ročník velmi vydařený, drobnou sladkou odměnu do adventního kalendáře dostali všichni za přispění Nadačního fundu ZŠ Křižná.

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na vaše další výtvory.

Mgr. Monika Kristová Záslavová