Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Okresní kolo zeměpisné olympiády
8. březen 2023

Dne 22. února 2023 se na ZŠ Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Okresního kola se zúčastnili 3 zástupci naší školy, kteří vyhráli školní kolo v měsíci lednu.

V kategorii A (6. ročník ZŠ a 1. ročník osmiletých gymnázií) soutěžila Lucie Krystyníková, v kategorii B (7. ročník ZŠ a 2. ročník osmiletých gymnázií) Filip Juřica a v kategorii C (8. a 9 ročník ZŠ, 3. a 4 ročník osmiletých gymnázií, 1. a 2. ročník šestiletých gymnázií) Vojtěch Knedla.

Žáci sice neobsadili medailové pozice, za svůj výsledek se však nemusí stydět. Nejlepšího výsledku ve velmi silné konkurenci dosáhl Filip Juřica, který obsadil krásné 8. místo. Lucie Krystyníková se ve své kategorii umístila na 12. místě a Vojtěch Knedla na místě 10.

Soutěžícím děkuji za účast a reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Brňovjáková