Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Okresní kolo Olympiády v AJ
20. březen 2023

Dne 14. 3. 2023 proběhlo na ZŠ Vyhlídka okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce.

Naši školu reprezentovaly 2 žákyně: Jana Miškovská v kategorii I.A a Natálie Krumpolcová v kategoii II.A.

Konkurence byla veliká, v každé kategorii bojovalo více než 20 žáků z celého okresu. Obě děvčata si skvěle poradila s náročnou písemnou částí, což je katapultovalo mezi 12 nejlepších, kteří postoupili k části ústní. Zde byly výkony velice vyrovnané a rozdíly na předních pozicích byly mnohdy v řádu půlbodů. Oběma děvčatům nakonec medailová umístění unikla „o vlásek“ – Jana skončila na krásném 5. místě a Natálka na místě 6. Oběma děvčatům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

Za předmětovou komisi cizích jazyků: Mgr. Miroslava Solanská