Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Ťapkání po kopcách na Valašsku i v Kysucích
31. březen 2023

Ve středu 22.3. 2023 se zástupci naší školy společně se zástupci partnerského města Čadca i města Valašské Meziříčí zúčastnili projektu „Ťapkání po kopcách na Valašsku i v Kysucích“. Během programu jsme navštívili unikátní výstavu mistrovských replik Českých korunovačních klenotů a meče včetně repliky středověkého žezla a jablka Karla IV. v Muzejním a galerijním centru Valašské Meziříčí. Poté jsme se přesunuli do Podlesí, kde jsme si během procházky „MĚSTKÝM HÁJEM“ vyzkoušeli Nordic Walking. Příjemně strávené dopoledne jsme zakončili společným obědem v místní restauraci Štěpánov a po rozloučení jsme se vrátili do svých domovů.

Mgr. Lucie Sucháčková, Mgr. Renata Horváthová