Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Krásenský zvoneček
17. duben 2023

Pátek 14. dubna patřil recitátorům z druhého stupně. Žákyně sedmých ročníků Kateřina Lebedová (7.C), Ellen Záslavová (7. C) a Beáta Pospíšilová (7. D) vyrazily reprezentovat naši školu na Krásenský zvoneček. Ten se letos konal po třicáté a hostil nejlepší recitátory z Valašského Meziříčí a nejbližšího okolí.

Konkurence byla obrovská a tréma všudypřítomná.

Holky však překonaly počáteční stres i nervozitu a své texty přednesly na výbornou.

Porota byla stejně jako v minulých letech velmi přísná, po recitační soutěži dala jednotlivým soutěžícím zpětnou vazbu, ve které vyzdvihla klady jejich přednesu, ale i nedostatky, kterých se recitátorky a recitátoři dopustili.

Jednotliví členové poroty ocenili, že si naše žačky zvolily jiný text než ostatní, že byly výrazné a byly slyšet a také že byly tzv. uvěřitelné.

Děkujeme Ellen, Katce a Beátě za reprezentaci

Mgr. Petra Mrovcová