Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Zápis do 1. třídy - online přihlašování
17. duben 2023

Od 5. dubna 2023 je možno se přihlásit do 1. ročníku na adrese www.zskrizna.cz prostřednictvím aplikace Zápisy online (vpravo nahoře ikona tužky). Zde se zobrazí přihlašovací formulář, kde vyplníte osobní údaje dítěte a zákonného zástupce. Na Vámi uvedený e-mail zašleme Žádost zákonných zástupců o přijetí k základnímu vzdělávání nebo Žádost o odklad povinné školní docházky (upozorňujeme, že email může spadnout do spamu). Tyto dokumenty přinesete ke slavnostnímu zápisu (pokud nemůžete vytisknout, vytiskneme ve škole 20. 4. 2023).

V případě, že se Vám nepodaří přihlásit online, nemáte možnost se přihlásit online, vše vyřídíme u zápisu dne 20. 4. 2023.

Milena Medková, ředitelka školy