Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Návštěva 8. tříd ve Vídni
15. květen 2023

V úterý 9. 5. a ve středu 10.5. 2023 jsme se zúčastnili poznávací exkurze do Vídně. Dopoledne jsme se seznámili s historickou Vídní. Navštívili jsme letní sídlo císaře a císařovny Schönbrunn, prošli jsme zámeckou zahradou a poznali další historické budovy v centru města – Hofburg, kostel sv. Štěpána, památník Marie Terezie a další. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací díky vtipnému a poutavému výkladu našeho oblíbeného průvodce pana Aleše Církvy.

Odpoledne na nás čekala odměna v podobě návštěvy nejstaršího zábavního parku v Evropě – Prateru. Děkujeme organizátorům za organizaci zájezdu. Všichni jsme si to moc užili a velice děkujeme paní učitelce Janě Bernátkové za naplánování a realizaci celého zájezdu. Vídni zdar!!!

Už se moc těšíme příští školní rok na návštěvu vánoční Vídně.

žáci 8. tříd