Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Jarní pobyt v přírodě
16. květen 2023

Letošního prvního turnusu jarního pobytu v přírodě se účastnilo více než sto dětí z osmi tříd prvního stupně. Společně se svými třídními učitelkami zažily vyučování a tvoření mimo školní budovu. Z jarního pobytu v přírodě si odnesly krásné výrobky a mnoho zážitků.

Dopolední bloky tvořilo opakování učiva či procvičování hlaviček a k odpoledním blokům patřily pohybové a kreativní venkovní aktivity. Večerní čas byl poté složen z kreativní tvorby jednotlivých tříd.

Děti měly mnoho elánu do práce na aktivitách a líbily se jim pohybové činnosti.

Při orientačním běhu nebyl nikdo ztracen a při noční stezce odvahy byli všichni tak odvážní, že ji bez problémů prošli i prvňáčci.

Vše jsme zakončili veselým zvoláním a přáním: „Těšíme se na další pobyt v přírodě!“

Mgr. Kateřina Šantrůčková