„Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem.“
11. září 2023

Tohoto motta se drží žáci Základní školy Křižná, kteří v loňském školním roce navštěvovali přípravné kurzy Cambridge English. Tyto kurzy se na naší škole konají ve spolupráci s jazykovou školou Hello a žáci se v nich připravují k vykonání mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek Cambridge.

Komplexní zkoušky na naší škole proběhly v květnu a celkem je vykonalo 13 žáků v různých úrovních od A0 až po B2. Všichni úspěšně a několik z nich s tak vynikajícími výsledky, že jim dokonce byl udělen certifikát vyšší úrovně.

Ke slavnostnímu převzetí certifikátů jsme se společně se zástupci jazykové školy Hello a za přítomnosti pana místostarosty sešli v pondělí 11. 9. 2023 v obřadní síni valašskomeziříčské radnice.

Všem žákům velmi gratulujeme!

Za předmětovou komisi cizích jazyků

Mgr. Miroslava Solanská