Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Medový den
14. září 2023

V rámci budování třídního kolektivu jsme se spolu se třídou 3. A vydali v pátek 8. 9. 2023 na akci Medový den. Hned při vstupu nás „praštila“ do nosu libá vůně medu aj. dobrůtek. A my se vydali po stopách poznání.

Čekala nás ochutnávka jednotlivých druhů medu, moštování v terénu a na závěr ukázka včelího úlu. A k tomu jsme vyslechli ucelený výklad o životě včel spolu s interaktivními soutěžemi. Někteří z nás viděli poprvé v životě KRÁLOVNU MATIČKU.

Žáci si akci velmi užili a nakonec jsme si přiťukli pravým moštem (kterého se mimochodem nemohli nabažit).

Jana Pačesná, TU 3. A