Stříbrné medaile pro naše fotbalisty na Turnaji přátelství
4. říjen 2023

Po vítězství v prestižním meziškolním Turnaji přátelství sahali reprezentanti ZŠ Křižná. Ve středu 27. září se utkalo celkem sedm základních škol z našeho města za účasti slovenské školy z Kľačna.

Náš fotbalový tým ovládl skupinu a utkal se s vítězem druhé skupiny, kterým byli právě hosté ze Slovenska. Ti prokázali svou sílu i ve finále a náš výběr porazili. Ani finálová prohra nemohla naší reprezentaci zkazit radost ze stříbrného úspěchu.

„Děkuji celému týmu za předvedenou hru a odhodlání. Prosadili jsme se v silné konkurenci a stříbrná příčka má pro nás cenu zlata,“ uvedl vedoucí týmu Denis Zimmer.