Po prázdninách zase nastal čas školy ...  Adaptační kurz 6. tříd na ZŠ Křižná
6. říjen 2023

Ve dnech 18. – 22. 9. 2023 jsme se zúčastnili adaptačního kurzu v prostorách školy a okolí. Naši učitelé si pro nás připravili stmelovací a zážitkové hry a my děti jsme si tyto dny velice užily .

Během těchto dnů jsme mohli poznat svou třídu z jiného úhlu než jí umožňuje běžný školní režim. Aktivity byly zaměřeny na adaptaci nových žáků, posílení spolupráce a pozitivního klimatu ve třídě.

Prožili jsme dny plné intenzivních zážitků a zábavných her s cílem stmelit kolektiv, vytvořit uvolněné klima plné důvěry, seznámili jsme se s novými třídními učiteli. Hráli jsme různé hry – Pavouk, Den Triffidů, Duše týmu, zažili jsme sportovní aktivity – golf, využili jsme přírodní posilovnu, chodili jsme na vycházky do okolí, opékali jsme špekáčky...

A nyní už se těšíme na nový školní rok, který spolu prožijeme, a věříme, že zažijeme hodně společných zážitků.

žáci 6. tříd