Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Deváťáci mohli nahlédnout do chodu firem ve Valašském Meziříčí
23. říjen 2023

Dne 18. 10. 2023 žáci našich 9. tříd měli možnost navštívit místní technické firmy. Pro zefektivnění byly přistaveny autobusy, které nás dopravily až k firmám. Postupně každá třída navštívila dvě firmy. 9. A SCHOTT a BLOCK, 9. C CABOT a PONAST, 9.D PONAST a CABOT. V dané firmě se nás vždy ujala zodpovědná osoba - průvodce. V Cabotu jsme se podívali na prezentaci o firmě. Byla připravena i prezentace ISŠ o studijních oborech spjatých s technickými firmami. Podívali jsme se do výroby, nahlédli jsme i do laboratoří. Poté jsme se přepravili do Ponastu, firmy zabývající se výrobou kotlů. Zde jsme nahlédli také do výroby. Byli jsme odměněni reklamními předměty.

žáci 9. tříd