Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Podzimní barevný týden
23. říjen 2023

V týdnu od 16. října do 20. října si žáci 1. stupně opět zpestřili výuku oblečením v barvách podzimu. Pro každý den byla vybrána jedna barva a tak nás mohlo být vidět v červené, oranžové, žluté či zelené nebo hnědé.

Všichni žáci a jejich paní učitelky se tohoto úkolu zhostili bravurně a v dané barvě přišla většina dětí. Letos se nám podařilo sladit v barvě i školní obědy, za což patří velký dík paní vedoucí a paním kuchařkám.

Věřím, že jsme si všichni společně tento školní týden užili a tak si více zpříjemnili krásné podzimní dny, které nám příroda dopřála.

Mgr. Renata Crhová