Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

ZOO Zlín
24. říjen 2023

Během dvou dnů 10.10 a 11.10. se žáci všech 8. ročníků vystřídali na exkurzi do Zoo Zlín (Lešná). Žáci měli možnost projít si zoo vlastním tempem podle toho, co je zajímalo. Byly jim rozdány pracovní listy, kde měli vyplňovat správné odpovědi na otázky týkající se zvířat, které v zoo žijí. Tyto odpovědi měli za úkol vyčíst z informačních tabulí a popisků nacházejících se v samotné zoo.

Zlatým hřebem návštěvy byla možná Zátoka rejnoků, kde si žáci mohli mořské rejnoky pohladit nebo je i nakrmit. Anebo nový výběh slonů, který je teď mnohem rozsáhlejší než ten původní a více už připomíná africkou savanu, i když se v jeho pozadí vlní Hostýnské vrchy.

Učitelé přírodopisu