Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Návštěva partnerského města Partizánské
31. říjen 2023

Město Partizánské jsme navštívili 19. října. Cesta autobusem byla dlouhá, ale užili jsme si ji. Když jsme dorazili do školy ve městě Partizánské, tak nás tam mile přivítali paní učitelky a děti. Když jsme přišli do jejich třídy, tak jsme si zahráli seznamovací hru. Poté jsme si zahráli kvíz o jazyce a pohádkách, při kterém jsme jedli občerstvení, které nám přichystali. A pak jsme si dali přestávku, po které jsme šli dělat sůl do koupele, mohli jsme si vybrat barvu a vůni a jestli to chceme dvojbarevné nebo ne.

Pak jsme šli hrát hru, kde jsme měli mucholapkou plácnout po slově, které popsal spolužák. Potom jsme šli na oběd, byla zelová polévka, maso s brambory a pribiňáček a salát s mrkví a kukuřicí. Poté jsme šli na prohlídku školy a areálu. Když jsme skončili prohlídku, tak jsme jim dali dárek a oni zase nám. Také jsme dostali slovník. Pak jsme šli do autobusu, kde jsme si odložili ty dárečky a šli jsme na procházku městem.

Byli jsme v městském muzeu Partizánské, kde jsme viděli hlavně boty. Pak jsme byli na náměstí, poté jsme šli k symbolu Partizánské, což je obrovský střevíc. Potom jsme šli do autobusu a jeli jsme zpátky do Valmezu.

Žáci 6. A