1. listopad 2023

Nevšedním školním dnem bylo pro žáky úterý 31. října. Uskutečnil se totiž již tradičně konaný a mezi dětmi oblíbený Halloween.

Žáci 1. stupně se proměnili ve strašidelné bytosti a v nejrůznějších kostýmech, roztodivných úborech a se strašidelnými úsměvy na rtech se už nedočkavě od brzkého rána začali scházet ve škole. Každá třída byla zaplněna hojným počtem strašidel, která se se zvoněním usadila do školních lavic. Netradiční výuku zažili poprvé naši prvňáčci, pro které si program připravili jejich „patroni“ z devátých tříd.

Věřím, že i za rok o tomto čase se začnou otvírat „školní brány“ čarodějům, kostlivcům, upírům a jiným strašidelným tvorům, kteří školu opět zahalí tajemným pláštěm.

Mgr. Renata Crhová