Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Vítězný florbalový turnaj pro ZŠ Křižná
20. listopad 2023

Dne 6. 11. 2023 na naší škole uskutečnil meziškolní florbalový turnaj mladších žáků (6. a 7. ročník), kterého se zúčastnily školy z Valašského Meziříčí a blízkého okolí. Celkem šest základních škol bylo rozděleno do dvou tříčlenných skupin.

Naši žáci se v základní skupině utkali se ZŠ Zašová, kterou porazili 4:3 a následně smolně remizovali se ZŠ Žerotínova 3:3. Těmito výsledky obsadili druhé místo ve skupině a následovalo utkání proti vítěznému týmu ze skupiny A, a to proti ZŠ Lešná. Favorit z Lešné se ujmul velmi brzy vedení a diktoval tempo hry. Nakonec však naši žáci dokázali dotáhnout zápas až do nerozhodného stavu 6:6 a následovaly nájezdy, které rozhodly o postupujícím do okresního kola. Jediným úspěšným střelcem byl Matěj Bednařík ze 7.A, který tak vystřelil výhru ZŠ Křižná.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Radim Hrbáč (6.A), Hugo Hub, Lukáš Machač (oba 6.B), Matěj Bednařík, Ondřej Čech, Lukáš Beneš (všichni 7.A), Jiří Bartošík (7.B) a Lukáš Koryčanský (7.C).