Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Starší žáci se utkali na Křižné ve florbalu
20. listopad 2023

Dne 8. 11. 2023 se v tělocvičně ZŠ Křižná konal meziškolní florbalový turnaj starších žáků (8. a 9. ročník). Turnaje se zúčastnilo 7 místních škol, a to o dvě postupová místa.

Školy byly rozděleny do jedné tříčlenné a jedné čtyřčlenné skupiny. Žáci naší školy se nejdříve utkali se ZŠ Žerotínova (výhra 5:1), ZŠ Salvátor (výhra 6:3) a se ZŠ Šafaříkova, se kterou prohráli pouze o jednu branku 1:2. Připadlo jim tak druhé místo ve skupině a v utkání o postup je čekal vítěz skupiny A (ZŠ Vyhlídka). V zápase o postup však naši žáci podlehli soupeři v poměru 2:7 a obsadili tak celkové dělené 3. místo.

Školu reprezentovali tito žáci: Jindřich Pešl (8.A), Tomáš Kučera, Tobiáš Trochta (oba 8.B), Martin Krčmář, Ondřej Tomeček, Artur Křenek (všichni 8.D), Adam Maliňák (9.A), Jan Palouš (9.B) a Jakub Strnadel (9.C).