Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Osmáci proti drogám?! A ve vlaku!
22. listopad 2023

Dne 15.11. se třídy 8.A a 8.B zúčastnily programu, který byl spojen s protidrogovým vlakem.

Program měla na starosti městská policie, byl zábavný a trval dvě hodiny. Byl rozdělen na dvě části, jelikož jsme měli celý film o protidrogovém vlaku puštěný znovu. Měli jsme pozorně poslouchat a všímat si toho, co říkají. Podle toho jsme měli odpovídat na otázky poručíkovi, který nám "skákal" do filmu a pokládal nám otázky typu jestli to, co lidé ve filmu udělali, je trestný čin, porušení zákona a nebo přestupek. Na ně jsme odpovídali společně v týmu, protože jsme dostali kartičky s "povoláním" např. psovod nebo kriminalista a ten na ně vždy odpovídal. Tým který měl nejvíc správných odpovědí samozřejmě vyhrál.

V posledních minutách programu jsme dostali anonymní dotazníky, které jsme snadno vyplnili.

Nakonec bych řekla, že jsme si to spolu všichni celkem užili. Moderátor byl opravdu zábavný a vše čemu jsme nerozuměli, nám vysvětlil a také nás varoval před tím, co můžeme dělat a co ne.

Tereza Lacinová 8. A