Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Osmáci spojili angličtinu s budoucností
6. prosinec 2023

Future innovations – tak znělo zadání projektu v hodině anglického jazyka pro žáky v 8. D. Úkolem žáků bylo zpracovat svou vizi nových technologií v budoucnosti a v hodině angličtiny svůj projekt odprezentovat zpaměti svým spolužákům.

Všichni zapojili svou představivost a zrodily se drony detekující nebezpečné viry, vlak, který vám zastaví pod domem, tunel, který vás přenese v čase na 24 hodin, létající auta, domy s důmyslnou architekturou, modernizované pamětihodnosti světa a další.

Žáci si projektové hodiny užívají, a hlavně v nich vždy zužitkují vše, co se doposud v cizím jazyce naučili. Nám tak vznikla krásná sbírka představ našich žáků o budoucnosti technologií, u kterých si jsou vědomi jejich výhod i nevýhod. Více ve fotogalerii.

Mgr. Monika Kristová Záslavová