Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Vánoční únikovka všechny bavila
15. prosinec 2023

Jak si zpříjemnit adventní chvíle ve škole? Co třeba vánoční únikovou hrou? Tak zněl úkol pro školní parlament. Nejdříve bylo potřeba vymyslet systém řešení a umístění pro velký počet hádanek chtivých žáků.

Výsledkem je 10 velmi důmyslných úloh a hádanek vytvořených jednotlivými třídami. Uniknout jste mohli například díky morseovce, zašifrované abecedě, matematické úloze nebo hledání rozdílů na vánočních obrázcích. Úkoly byly ukryté na našich chodbách, které přímo vybízejí k umístění takovéto zábavy.

Školní pavilony zaplnili malí i velcí a snažili se co nejrychleji uniknout. Po vyřešení únikovky obdrželi řešitelé jednotlivé části kódu a mohli vyrazit za strážcem pokladu pro odměnu.

Některé třídy si navíc ještě stihly vyrobit i krásné adventní kalendáře plné úkolů a dobrot. Čekání na vánoční svátky je tak ještě zajímavější. Více v galerii.

Za celý tým školního parlamentu přejeme příjemné prožití vánočních svátků.

Mgr. Monika Kristová Záslavová