Vůně perníčků
15. prosinec 2023

V pátek 15.12. se společně sešli žáci VIII.B a II.B, aby si vyzkoušeli to, co většina maminek před Vánoci dělá, a to pečení perníčků.

Už den předem starší děvčata připravila těsta ze surovin, které si druháčci přinesli. V pátek ráno se děti rozdělily do dvou skupin – jedna skupinka pekla ve školní kuchyňce perníčky a druhá měla společný program s osmáky ve třídě.

Při pečení se pouštěly vánoční koledy, společně se zavzpomínalo na různé vánoční zvyky i na staré zážitky, které osmáci prožili před Vánoci, když byli také v druhé třídě.

Všichni se skvěle bavili a užili si to.

Mgr. M. Kunetková a Mgr. A. Hrabovská