Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Vánoční laťka
20. prosinec 2023

Ve dnech 12. – 13. prosince se v tělocvičně ZŠ Křižná uskutečnila „Vánoční laťka“. Více než 150 žáků naší školy v příjemné předvánoční atmosféře soutěžilo ve skoku vysokém. Všichni byli oceněni za účast a nejlepší soutěžící obdrželi drobné odměny.

Celá akce nebyla jen soutěží, ale měla i výchovně-vzdělávací charakter. Organizačně se na ni podíleli vybraní žáci 9. ročníků. Propojováním mezi dětmi se vytváří přátelská a bezpečná atmosféra a zároveň se podporuje smysl pro komunitu ve škole. Na finančním zajištění se spolupodílel Nadační fond ZŠ Křižná.

Všem zúčastněným děkujeme.

Mgr. Jan Kristek, Mgr. Renata Horváthová