Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Naši koledníci zpívali ve škole i na náměstí
20. prosinec 2023

Advent má být obdobím navštěvování rodiny a přátel, poslouchání koled a očekávání vánočních svátků. Ne vždy se nám daří tento čas prožít právě takto, a tak jsme se rozhodli celý předvánoční shon alespoň na chvíli pozastavit.

Prostornou chodbu naší školy jsme použili jako jeviště a během posledního adventního týdne jsme každé ráno zazpívali všem příchozím několik koled. Chodbami se tak rozléhala nejen flétna doprovázející krásnou koledu Byla cesta, byla ušlapaná, ale i píseň Půlnoční s kytarovým doprovodem pana učitele Aleše Lindušky nebo krásná píseň Johna Lennona v české verzi, kterou s malými koledníky připravila paní učitelka Renata Crhová. Zpívali malí i velcí, přidávali se i učitelé. Tak jsme společně připravili i očekávané vystoupení pro rodiče a přátele na náměstí, které se uskutečnilo 19. 12.

Všichni koledníci společně s učiteli tímto přejí krásné a pohodové Vánoce.

Tým šedesáti koledníků