Ella Gerlová jde do do finále
9. leden 2024

Naši chemici se neztratili. Dne 14. 12. 2023 proběhlo krajské kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2023/2024 na ISŠ-COP ve Valašském Meziříčí.

Krajského kola se zúčastnilo 95 žáků z 33 různých základních škol. Mezi nimi nechyběli ani žáci naší školy, což byly tři žákyně, které dosáhly nejlepších výsledků ve školním kole (Markéta Pražáková, Natálie Janošcová a Ella Gerlová).

Ve velmi silné konkurenci se nejlépe umístila Ella Gerlová z 9. C a vybojovala si postup do regionálního finále, které se koná 8. 2. 2024. Holkám moc děkuji za krásné výsledky a skvělou reprezentaci školy. Elle přejeme hodně štěstí v dalších kolech.

Mgr. Ivana Brňovjáková