Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Náš tým je nejlepší v okrese a slaví postup
8. únor 2024

Ve čtvrtek 18. ledna jsme se sešli s výherci školního kola Sofií Prokešovou (9. D), Markétou Pražákovou a Jakubem Veselým (9. A). Během 45 minut měli žáci vyplnit test okresního kola soutěže Finanční gramotnost. Soutěžící měli možnost využít internet i kalkulačku. Byly zde i otázky s vícečetnou odpovědí. Dosáhli výsledku 23 bodů z 26 za 18 minut.

Tento výsledek v kategorii II. byl z přihlášených škol v okrese Vsetín nejlepší, postupují do krajského kola. Všechny výsledky jsou zde: https://www.financnigramotnost.cz/storage/app/media/uploaded-files/KATEGORIE_II.pdf

Krajské kolo je založeno na vytvoření prezentace k případové studii. V průběhu února žáci vytvoří dotazník pro spolužáky, výsledky vyhodnotí a shrnou do prezentace.

Gratuluji k úspěchu.

Lenka Papežová