Okrskové kolo recitační soutěže v KZ
17. únor 2024

Dne 12. února 2024 se vítězové školního kola recitační soutěže zúčastnili přehlídky dětských recitátorů – okrskového kola recitační soutěže.

V 0. kategorii (1. ročníky ZŠ) se zúčastnili žáci 1.A – Ondřej Kelárek a Barbora Zajíčková.

V I. kategorii (2. – 3. ročník ZŠ) reprezentovali naši školu Julie Strnadlová (3.A) a Tobias Pyszko (3.C).

V II. kategorii (4. – 5. ročník ZŠ) předvedla své dovednosti žákyně 5.A Magdálena Reimerová.

Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu za odvahu a za vzornou reprezentaci naší školy. Věříme, že tyto nadané žáky uvidíme na recitačních soutěžích i v dalších letech.

Mgr. Kateřina Šantrůčková