Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Úspěch v soutěži s Valašskou podle pravidel
4. březen 2024

V pátek 1. března se naši žáci zapojili do soutěže s názvem S Valaškou podle pravidel. Akce se konala v sále KZ ve Valašském Meziříčí. Soutěž byla organizována ve spolupráci s Valašskou a měla za cíl zvýšit povědomí o bezpečnosti na silnicích. Před samotnou soutěží absolvovali naši žáci testy ve škole, ve kterých se prověřovaly jejich znalosti týkající se pravidel silničního provozu. Tyto testy byly součástí programu v KZ a připravily naše žáky na následující soutěžní úkoly.

Soutěže se zúčastnili žáci z 2., 4., 6. a 8. tříd. Každá třída měla své zástupce, kteří odpovídali na otázky a prokazovali tak své znalosti. Atmosféra byla napjatá, ale zároveň přátelská. Celý program moderoval zábavnou formou herec Lukáš Langmajer. Naši žáci se snažili nejen získat ceny, ale také se poučit a zdokonalit své dovednosti v oblasti silniční bezpečnosti.

V soutěži mezi školami našeho města zvítězila třída 2.C naší školy pod vedením paní učitelky Šárky Ulrychové. Jejich týmová spolupráce a znalostní dovednosti byly obdivuhodné. V jednotlivcích se nejlépe umístila žákyně Vendula Valášková ze 4.A. Největší odměnou však byl pro vítěze zájezd a také účast na startu Valašské rallye. Tato akce je oblíbenou tradicí ve Valašském Meziříčí a naši žáci se mohou těšit na vzrušující zážitek.

Celá soutěž byla skvělou příležitostí pro naše žáky. Nejenže si užili soutěžní atmosféru, ale také se naučili něco nového a důležitého.

Děkujeme všem, kteří se na organizaci soutěže podíleli, a gratulujeme vítězům!

Mgr. Martina Kunetková