Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Bronz z okresu pro naše němčinářky
5. březen 2024

Okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce se konalo ve středu 28. února 2024 na Gymnáziu Františka Palackého ve Valašském Meziříčí.

Konkurence byla veliká, protože ve stejné kategorii byly i děti, které se němčinu učí od 6.třídy nebo na ZŠ Ohrada docházely do kroužku NJ pro žáky 4. a 5. tříd. I přesto Beáta Vašutová obsadila 3. místo a Ella Gerlová se umístila na krásném 4. místě.

Soutěže se zúčastnila dvě děvčata z naší školy, která postoupila ze školního kola. Ella Gerlová a Beáta Vašutová navštěvují 9.C a v kategorii ZŠ II pro žáky 8. a 9. ročníků soutěžily s dalšími dvanácti žáky.

Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za účast a skvělou reprezentaci školy. Přejeme jim hodně úspěchů v německém jazyce na střední škole.

Ing. Ludmila Podzemná