Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Křižná bronzová v odznaku všestrannosti
12. duben 2024

Odznak všestrannosti se uskutečnil 9.4. 2024 na našem školním hřišti, kde se sešlo celkem 190 dětí z různých škol. Školy byly rozděleny do 12 družstev, z toho dvě výherní postoupily do okresního kola. Postup nám těsně unikl, přesto slavíme krásnou 3. příčku.

Byly nachystány 4 stanoviště s různými disciplínami: trojskok, hod medicimbalem, švihadla a sedy lehy. U stanovišť pomáhali žáci z 8.tříd společně s tělocvikáři. Celá tato akce začala po 9. hodině ranní. Všichni byli už nedočkaví a jen se čekalo, než se začne. Velkým překvapením pro všechny bylo, když tuto akci přišla zahájit Šárka Kašpárková, česká sportovkyně, basketbalistka, bývalá atletka, skokanka do výšky a trojskokanka. Společně s ní přišli také místostarostové města. A aby toho nebylo málo, tak přijela také televize Beskyd.

Celá tato událost trvala do 12 hodin. Myslím si, že všichni dali do všech disciplín nejvíc toho, jak to jen mohlo jít. Před vyhlášením výherců a rozdání cen si všichni vyzkoušeli kvíz, který se týkal olympijských her.

A jaká byla výherní družstva? Na prvním místě se umístila ZŠ Videčská, na druhém ZŠ Zášová a na třetím ZŠ Křížná. A co to vlastně ten odznak všestrannosti je? Je to olympijský víceboj, kde se testují výkony žáků ročníku 2009-2014.

Toto vše organizovala Renata Horváthová, které všichni děkujeme, že mohla vše zařídit a my všichni si to mohli užít.

Tereza Lacinová