Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Vítězství v přírodovědné soutěži a postup do kraje pro Křižnou
12. duben 2024

Prestižní přírodovědnou soutěž ovládli naši reprezentanti ze 7. B. V Muzeu regionu Valašsko ve Vsetíně na zámku prezentovali žáci úspěšně projekt, zvládli poznávání druhů živočichů i rostlin a vyřešili dobře také kvíz. Vysoko hodnotila soutěžní komise Českého svazu ochránců přírody prezentaci vlastního pozorování mikroorganismů ve vodním prostředí. K úspěšnému týmu patří Sofie Nová, Tobiáš Pivovarčík a Tomáš Vaculín.

Naši žáci pracovali samostatně a vědecky. „Dokázali pozorovat úspěšně mikroorganismy pod mikroskopem a své poznatky také nafotili. Vše navíc dokázali velmi zajímavě prezentovat před publikem,“ chválil své svěřence jejich učitel přírodopisu Jan Bařák. Společně se vydají reprezentovat naši školu do krajského kola. „Věříme v další úspěch, tak nám držte palce,“ uvedl učitel.

Mgr. Aleš Linduška