Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Valašské Klobouky: škola v přírodě v prostředí malebného Valašska
23. duben 2024

Žáci prvních až pátých ročníků se zúčastnili jarního pobytu v přírodě. Vyjeli v termínech 8. 4. – 12. 4. a 15.4. – 19. 4.2024. Pobyt se uskutečnil ve Valašských Kloboukách v příjemném prostředí hotelu Jelenovská. Celkem vyjelo 187 dětí.

Pedagogové pro ně připravili celou řadu zajímavých aktivit, které žáci plnili v krásné přírodě vsetínských vrchů. Okolí hotelu nabízelo i řadu pěkných turistických tras např. k Hložecké kapli, k pomníku obětí tureckých válek, k vyhlídce nad Lipinou. Několik tříd se vydalo i na celodenní výšlap do Valašských Kloubouk. Žáci navštívili Galerii Klobučan, kde byla instalována expozice panenek, aneb jak plynul čas na Valašsku.

V informačním centru pro naše žáky připravili zábavnou hru o historii Valašských Klobouk. Program jarního pobytu v přírodě byl velmi pestrý a všichni žáci odjížděli domů spokojeni a plni zážitků.

Mgr. Svatava Fojtíková