Naši přírodovědci ze sedmičky ovládli kraj
10. květen 2024

Další vítězství pro ZŠ Křižná vybojovali Tobiáš Pivovarčík, Sofie Nová a Tomáš Vaculín. Přesněji to bylo v krajském kole soutěže Poznej a chraň, které se odehrávalo ve Zlíně. „Tito žáci 7.B byli z výhry nadšení,“ zmínil pan učitel Jan Bařák. Sedmáci si jako program pro prezentaci vybrali Power Point. A téma, které spolu úspěšně připravili, bylo: Mikroorganismy v našich vodách. „Pozorovali jsme vzorky z potoka, z tůně a z kohoutku a to vše pod mikroskopem,“ dodali žáci.

Společně přejeme další úspěchy žákům z naší školy, nejen v přírodopisných soutěžích. Děkujeme panu učiteli Janu Bařákovi za naši přípravu na úspěšnou soutěž.

Tomáš Vaculín ze 7. B