Scratch CUP 2024
15. květen 2024

I v tomto školním roce jsme se zúčastnili soutěže Scratch CUP. Největší zájem byl mezi žáky 6. tříd. Byli taky nejúspěšnější a jejich výtvory jsme odeslali ke kontrole. Žebříček se stanovil v rámci všech základních škol v rámci celé České republiky.

Nejlépe se umístila Eliška Hnilicová na 115. místě, které gratulujeme. Michael Štěpán byl na 135. místě, Gabriela Hatlapatková na 161. místě a na 168. místě se umístil Jakub Chajdrna.

Gratulujeme k výborným výsledkům našich nováčků. Budeme rádi, když v dalších letech budou stále lepší.

vyučující informatiky