Cambridge zkoušky
5. červen 2024

Stejně jako v předchozích letech, i v letošním školním roce probíhaly na naší škole přípravné kurzy Cambridge English. Tyto kurzy se na naší škole konají ve spolupráci s jazykovou školou Hello z Ostravy a žáci se v nich připravují k vykonání jazykových zkoušek Cambridge.

Letošní kurzy od úrovní A0 až po B2 navštěvovalo na 40 žáků. Přibližně polovina z nich se rozhodla přistoupit k vykonání ostrých zkoušek Cambridge a získat mezinárodně uznávaný certifikát. Komplexní zkoušky proběhly přímo na naší škole dne 29. května a jejich výsledky budou žáci znát během několika týdnů.

Mgr. Miroslava Solanská