Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge exam na ZŠ Křižná
10. červen 2016

Naše škola jako partnerská škola Jazykové školy HELLO, umožňuje svým žákům získat mezinárodně uznávaný certifikát o úspěšném složení jazykových zkoušek na různých úrovních. Cílem je motivovat žáky naší školy k učení se angličtiny.

Mezinárodní zkoušky z angličtiny YLE Starters, Movers a Flyers, pro mladší žáky a úroveň PET, pro žáky 2. stupně, se konaly ve dnech 7. a 8. června 2016.

Výsledky zkoušek budou známy přibližně do 6 -7 týdnů od data konání zkoušky. Slavnostní předávání certifikátů proběhne na začátku školního roku 2016/2017.

Žáky na zkoušky připravovaly paní učitelky Mgr. Jonášová a Mgr. Hamplová.